ERA-2AED3742X
MFR.Part #
ERA-2AED3742X
JLCPCB Part #
C20013754
Description
-55℃~+155℃ 37.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS