SG73G2BTTD1241C
MFR.Part #
SG73G2BTTD1241C
JLCPCB Part #
C5910744
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS