RK73H3ATTE11R8D
MFR.Part #
RK73H3ATTE11R8D
JLCPCB Part #
C2582968
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS