SG73P1ETTP4302D
MFR.Part #
SG73P1ETTP4302D
JLCPCB Part #
C4132774
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS