HV732BTTD164G
MFR.Part #
HV732BTTD164G
JLCPCB Part #
C4036577
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS