SG73P1ETTP3402D
MFR.Part #
SG73P1ETTP3402D
JLCPCB Part #
C4179720
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS