SG73P1ETTP4302F
MFR.Part #
SG73P1ETTP4302F
JLCPCB Part #
C3959909
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS