SG73P1EWTTP824G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP824G
JLCPCB Part #
C4298342
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS