SG73P1ETTP3R6G
MFR.Part #
SG73P1ETTP3R6G
JLCPCB Part #
C4076099
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS