SG73S2BRTTD4990F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD4990F
JLCPCB Part #
C6222149
Description
-55℃~+155℃ 333mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS