RN73H2ETTD10R5F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD10R5F25
JLCPCB Part #
C3929173
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS