SG73P1ETTP3R3G
MFR.Part #
SG73P1ETTP3R3G
JLCPCB Part #
C4266765
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS