SG73S2ARTTD2673D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD2673D
JLCPCB Part #
C5894918
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS