SG73S1ETTP9311D
MFR.Part #
SG73S1ETTP9311D
JLCPCB Part #
C3962493
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS