SG73P1EWTTP2551F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2551F
JLCPCB Part #
C4001478
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS