SG73S2BRTTD1690D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1690D
JLCPCB Part #
C7360726
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS