SG73P1ETTP3163F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3163F
JLCPCB Part #
C4339029
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS