RN732BTTD9650A05
MFR.Part #
RN732BTTD9650A05
JLCPCB Part #
C4039859
Description
-55℃~+155℃ 125mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS