RN731ETTP3830D50
MFR.Part #
RN731ETTP3830D50
JLCPCB Part #
C5863154
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS