RK73H1HTTC9103F
MFR.Part #
RK73H1HTTC9103F
JLCPCB Part #
C2575291
Description
-55℃~+155℃ 50mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS