RN73H2ETTD7152B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7152B10
JLCPCB Part #
C4106858
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS