SG73P1ETTP162J
MFR.Part #
SG73P1ETTP162J
JLCPCB Part #
C4281490
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS