RN731JTTD4221D100
MFR.Part #
RN731JTTD4221D100
JLCPCB Part #
C4016932
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS