SG73P1ETTP152J
MFR.Part #
SG73P1ETTP152J
JLCPCB Part #
C4108880
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS