RN732ATTD9422B05
MFR.Part #
RN732ATTD9422B05
JLCPCB Part #
C4001039
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS