SG73P1ETTP150G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ETTP150G
JLCPCB Part #
C3952413
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS