SG73P1JRTTD6040D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD6040D
JLCPCB Part #
C5893503
Description
-55℃~+155℃ 333mW 604Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS