SG73P1ERTTP150G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP150G
JLCPCB Part #
C6481518
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS