ERJ-H2RD3011X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H2RD3011X
JLCPCB Part #
C5687756
Package
0402
Description
-55℃~+175℃ 100mW 3.01kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS