RK73H1ETTP6813D
MFR.Part #
RK73H1ETTP6813D
JLCPCB Part #
C6182549
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS