SG73P1ERTTP8453F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP8453F
JLCPCB Part #
C6294662
Description
-55℃~+155℃ 200mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS