SG73P2ERTTD180J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD180J
JLCPCB Part #
C5894242
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS