SG73P1ERTTP751J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP751J
JLCPCB Part #
C5894224
Description
-55℃~+155℃ 200mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS