RN73H2BTTD40R7F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD40R7F100
JLCPCB Part #
C2547263
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS