RN732ATTD9652F10
MFR.Part #
RN732ATTD9652F10
JLCPCB Part #
C4330633
Description
-55℃~+155℃ 100mW 96.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS