SG73P1ERTTP752J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ERTTP752J
JLCPCB Part #
C6294652
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS