SG73P1ERTTP4641D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP4641D
JLCPCB Part #
C5911075
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS