RK73B1ETTP7R5G
MFR.Part #
RK73B1ETTP7R5G
JLCPCB Part #
C6181102
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS