AT0402DRE0726K7L
MFR.Part #
AT0402DRE0726K7L
JLCPCB Part #
C2109090
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS