RN731ETTP5762D50
MFR.Part #
RN731ETTP5762D50
JLCPCB Part #
C7057193
Description
-55℃~+155℃ 57.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS