RT0402BRC0753K6L
MFR.Part #
RT0402BRC0753K6L
JLCPCB Part #
C5738499
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS