SG73P1ERTTP3831F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP3831F
JLCPCB Part #
C7359717
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.83kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS