RN73H1ETTP16R7D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP16R7D50
JLCPCB Part #
C2514813
Description
-55℃~+155℃ 16.7Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS