RT0402DRE0713K8L
MFR.Part #
RT0402DRE0713K8L
JLCPCB Part #
C853788
Description
-55℃~+155℃ 13.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS