RN73R1JTTD7410B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD7410B10
JLCPCB Part #
C2564486
Description
-55℃~+155℃ 100mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS