SG73G2BTTD8253C
MFR.Part #
SG73G2BTTD8253C
JLCPCB Part #
C7077139
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS