SG73G2BTTD8453C
MFR.Part #
SG73G2BTTD8453C
JLCPCB Part #
C7310713
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS