SG73G2BTTD8252C
MFR.Part #
SG73G2BTTD8252C
JLCPCB Part #
C6481454
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS