SG73P1ERTTP680J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP680J
JLCPCB Part #
C5750511
Description
-55℃~+155℃ 200mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS