SG73G2BTTD4223C
MFR.Part #
SG73G2BTTD4223C
JLCPCB Part #
C7359491
Description
-55℃~+155℃ 422kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS